S-au decis meciurile din faza a III-a a Cupei României 2015-2016

IMG_0279

La sediul AJF Alba, s-a tras la sorți faza a III-a din cadrul Cupei României 2015-2016. La această tragere la sorți au fost incluse cele 9 formații de Liga a V-a, calificate în urma fazei a II-a, alături de AS Național Rădești (echipă care s-a calificat fără joc), care vor înfrunta 10 echipe de Liga a IV-a.
În urma tragerii la sorți efectuată de către Marinca Ioan (reprezentant Liga a IV-a) și de Popa Daniel (reprezentant Liga a V-a), s-au decis următoarele partide:
AS Euro Șpring II – CS Ocna Mureș
AS Viitorul Biia – ACS Șurianu 1945 Sebeș
AS Național Rădești – CSO Cugir
AS Progresul Fărău – ASC Pianu 2013
AS Mureșul Gâmbaș – AS Energia Săsciori
AS Hidromecanica Șugag – CS CIL Blaj
AS FC Lopadea Nouă – AS Mureșul Vințu de Jos
AS Spicul Bucerdea – AS Euro Șpring
AS Pănade – CS Rapid CFR Teiuș
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – AFC Micești
Cele 10 partide se vor desfășura în data de 15 octombrie 2014, ora oficială a jocurilor fiind 15:30. Meciurile se vor desfășura pe terenul echipelor de Liga a V-a.

Comentarii

Comentarii

Comentarii

Adauga comentariul tau

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

*

1 × 5 =

Poți folosi aceste etichete și atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

S-au decis meciurile din faza a III-a a Cupei României 2015-2016

IMG_0279

By

La sediul AJF Alba, s-a tras la sorți faza a III-a din cadrul Cupei României 2015-2016. La această tragere la sorți au fost incluse cele 9 formații de Liga a V-a, calificate în urma fazei a II-a, alături de AS Național Rădești (echipă care s-a calificat fără joc), care vor înfrunta 10 echipe de Liga a IV-a.
În urma tragerii la sorți efectuată de către Marinca Ioan (reprezentant Liga a IV-a) și de Popa Daniel (reprezentant Liga a V-a), s-au decis următoarele partide:
AS Euro Șpring II – CS Ocna Mureș
AS Viitorul Biia – ACS Șurianu 1945 Sebeș
AS Național Rădești – CSO Cugir
AS Progresul Fărău – ASC Pianu 2013
AS Mureșul Gâmbaș – AS Energia Săsciori
AS Hidromecanica Șugag – CS CIL Blaj
AS FC Lopadea Nouă – AS Mureșul Vințu de Jos
AS Spicul Bucerdea – AS Euro Șpring
AS Pănade – CS Rapid CFR Teiuș
AFC Unirea 1924 Alba Iulia – AFC Micești
Cele 10 partide se vor desfășura în data de 15 octombrie 2014, ora oficială a jocurilor fiind 15:30. Meciurile se vor desfășura pe terenul echipelor de Liga a V-a.

Comentarii

Comentarii

backtotop